ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com

Join the forum, it's quick and easy

ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com
ACMilan-Lajme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pato: Dua të fitoj

Shko poshtë

Pato: Dua të fitoj Empty Pato: Dua të fitoj

Mesazh nga bukiiii Fri 17 Aug - 23:48

Pato: Dua të fitoj F.0817111330569_m

Sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato, thotë se lëndimet e tij tashmë janë e kaluar dhe ai është më se i uritur për sukses.
22-vjeçari bëri vetëm 11 paraqitje në Serie A sezonin e kaluar, duke shënuar vetëm një gol. Megjithatë, pasi luajti për Brazilin në Olimpiadë, i riu tash thotë se ndjehet më mirë dhe jo vetëm që është i gatshëm të luajë, por edhe të fitojë.

“Jam munduar të harroj të gjitha problemet fizike. Ky është një sezon i ri. Jam shumë i relaksuar, i lumtur, dhe dua të luaj sa më shumë që mundem dhe të fitoj tituj me Milanin”, ka thënë braziliani për Corriere dello Sport, pasi shënoi dy herë në miqësoren ndaj Suedisë.
bukiiii
bukiiii
Administratorë
Administratorë

Lojtari i Preferuar : Shevchenko
Poste : 2038
Antarësuar : 06/02/2010
Mosha : 30

http://www.acmilan-lajme.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi