ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com

Join the forum, it's quick and easy

ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com
ACMilan-Lajme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crudeli: Nuk besoj se Milan ka objektiv Borriellon

Shko poshtë

Crudeli: Nuk besoj se Milan ka objektiv Borriellon Empty Crudeli: Nuk besoj se Milan ka objektiv Borriellon

Mesazh nga Betta Sat 18 Aug - 0:52

Crudeli: Nuk besoj se Milan ka objektiv Borriellon 12112011030-225x300

Komentatori i zjarrt, njëherit Milanisti Ticiano Crudelio, shprehet se nuk beson që Borriello është objektiv i Milanit dhe se do preferonte Matrin më shumë sesa Borriellon.
“Nuk mendoj se Borriello mund të jetë objektiv i Milan, ne jemi në pozitë të vështirë, Galliani dëshiron të huazoj një sulmues. Por, do preferoja Matrin më shumë sesa Borriellon në çdo rast” – shprehet Crudelio

Betta
Moderator
Moderator

Lojtari i Preferuar : Pato
Poste : 3
Antarësuar : 17/08/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi