ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com

Join the forum, it's quick and easy

ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com
ACMilan-Lajme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lajmi i fundit: Modrici tek Reali,neser zyrtarizimi.Kaka me prane Milanit

2 posters

Shko poshtë

Lajmi i fundit: Modrici tek Reali,neser zyrtarizimi.Kaka me prane Milanit Empty Lajmi i fundit: Modrici tek Reali,neser zyrtarizimi.Kaka me prane Milanit

Mesazh nga bukiiii Thu 16 Aug - 5:44

Lajmi i fundit: Modrici tek Reali,neser zyrtarizimi.Kaka me prane Milanit 1-813


Ricardo Kaka me prane rikthimit ne shtepi,krejt fale..Luca Modricit. Real Madrid dhe Tottenham kane arritur marrëveshjen mbi bazen e 30 milion funteve, keshtu njofton SkySports anglez. Mesfushori kroat do te udhetoj nesër ne Madrid per vizitat mjeksore dhe firmen ne kontrate. Kjo liron definitivisht Kakan nga Reali, ndërsa ai eshte me prane rikthimit tek Milani.
bukiiii
bukiiii
Administratorë
Administratorë

Lojtari i Preferuar : Shevchenko
Poste : 2038
Antarësuar : 06/02/2010
Mosha : 31

http://www.acmilan-lajme.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmi i fundit: Modrici tek Reali,neser zyrtarizimi.Kaka me prane Milanit Empty Re: Lajmi i fundit: Modrici tek Reali,neser zyrtarizimi.Kaka me prane Milanit

Mesazh nga Albionii Tue 2 Apr - 19:31

Very Happy Very Happy

Albionii
Milanist i ri
Milanist i ri

Lojtari i Preferuar : Alexandre Pato
Poste : 1
Antarësuar : 02/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi