ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com

Join the forum, it's quick and easy

ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com
ACMilan-Lajme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!!

2 posters

Shko poshtë

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!! Empty Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!!

Mesazh nga Betta Sat 18 Aug - 11:33

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!! Berlusconi-vs-kaka

Presidenti i AcMilan-os ka dhëne dritën e gjelbërt për të blerë ”Djaloshin e Artë”, pra një rikhim senzacional të tij në klubin e tij të zemrës, aty ku edhe e përmisoi, e arriti kulmin e karrierës. Ende nuk ështe zyrtare, por për çdo informate shtesë, AcMilan Lajme do iu informoj me kohë.
AcMilan Kaka’-n e pat shitur 68 milon dhe po e blen për 8 milion. Këtë di ta bëj vetëm Galliani.

Betta
Moderator
Moderator

Lojtari i Preferuar : Pato
Poste : 3
Antarësuar : 17/08/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!! Empty Re: Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!!

Mesazh nga GERI ACM Thu 30 Aug - 20:55

TE SHPRESOJME , GALIANI BEN MREKULLIRA NE DITET E FUNDIT TE MEKATOS Laughing
GERI ACM
GERI ACM
Milanist i ri
Milanist i ri

Lojtari i Preferuar : PATO
Poste : 6
Antarësuar : 30/08/2012
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!! Empty DE JONG TASHME NJE LOJTAR I MILANIT

Mesazh nga GERI ACM Thu 30 Aug - 20:59

[b]
"De Jong niset per ne Milano.Ka arritur OK nga Manchester City per mesfushorin tek Milani,akordi eshte arritur edhe mes kryesive.Dhe ai mes lotjarit dhe Milanit ishte gjendur me apre.Me BRaidan dhe Rison,tani,De Jong eshte nisur per ne Milano
GERI ACM
GERI ACM
Milanist i ri
Milanist i ri

Lojtari i Preferuar : PATO
Poste : 6
Antarësuar : 30/08/2012
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!! Empty Re: Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!!

Mesazh nga GERI ACM Thu 30 Aug - 21:02

ishalla vin
GERI ACM
GERI ACM
Milanist i ri
Milanist i ri

Lojtari i Preferuar : PATO
Poste : 6
Antarësuar : 30/08/2012
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!! Empty Re: Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!!

Mesazh nga GERI ACM Thu 30 Aug - 21:02

eshte nje legjende rosonere
GERI ACM
GERI ACM
Milanist i ri
Milanist i ri

Lojtari i Preferuar : PATO
Poste : 6
Antarësuar : 30/08/2012
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!! Empty Re: Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!!

Mesazh nga GERI ACM Thu 30 Aug - 21:03

te shpresojme te galiani
GERI ACM
GERI ACM
Milanist i ri
Milanist i ri

Lojtari i Preferuar : PATO
Poste : 6
Antarësuar : 30/08/2012
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!! Empty Re: Jo Zyrtare: Berlusconi i thot ”PO” blerjes së Kaka’-s!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi