ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com

Join the forum, it's quick and easy

ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com
ACMilan-Lajme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkel: Do të isha i lumtur nëse do të kthehesha te prap te Milani

Shko poshtë

Merkel: Do të isha i lumtur nëse do të kthehesha te prap te Milani Empty Merkel: Do të isha i lumtur nëse do të kthehesha te prap te Milani

Mesazh nga bukiiii Thu 16 Aug - 19:06

Merkel: Do të isha i lumtur nëse do të kthehesha te prap te Milani Images?q=tbn:ANd9GcS48KU1CrsuuI1nmLMpGl6U08DHZc7FnUTY5mhPe8Ga2h4ybsrm

Ish-lojtari i Milanit, tani lojtar i Genoas si pjesë e shkëmbimit me El Shaarawyn ka folur në mikrofonat e Sky Sport.
“Milani vërtet është dobësuar. Ata kanë humbur 2 lojtar si Ibrahimovic dhe Silva. Dy lojtar fundamental. Por Milani është një klub i madh dhe mund të bëj edhe pa këta dy lojtarë.
Të qëndrosh te Milani? – Do të isha shumë i lumtur, por tani jam lojtar i Genoas dhe mendoj vetëm per Genoan”.
bukiiii
bukiiii
Administratorë
Administratorë

Lojtari i Preferuar : Shevchenko
Poste : 2038
Antarësuar : 06/02/2010
Mosha : 31

http://www.acmilan-lajme.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi