ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com

Join the forum, it's quick and easy

ACMilan-Lajme
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë . www.acmilan-lajme.com

për qdo problem mund të na kontaktoni në e-mail :
buki_pe7@hotmail.com
ACMilan-Lajme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yanga-Mbiwa: Ende shpresoj tek Milani

2 posters

Shko poshtë

Yanga-Mbiwa: Ende shpresoj tek Milani Empty Yanga-Mbiwa: Ende shpresoj tek Milani

Mesazh nga bukiiii Fri 17 Aug - 1:36

Yanga-Mbiwa: Ende shpresoj tek Milani Download-300x248

Mbrojtësi i Montpellier, Yanga Mbiwa, ka deklaruar se nuk ka hequr dorë nga dëshira që të luaj për Milan. Ai deklaron se për momentin nuk është e mundur por të ardhmen mund të ndodh.
“Nuk kam hequr dore nga Milan, por për momentin nuk ka ndonjë mundësi për tu larguar” – shprehet Yanga Mbiwa.
Kjo deklaratë e mbrojtësit francez edhe më shumë e vërteton se Milan ka marrveshje me lojtarin dhe në rast se nuk arrin dakord me Montpellier atëhere do marr lojtarin sezonen tjeter me parametra zero.
bukiiii
bukiiii
Administratorë
Administratorë

Lojtari i Preferuar : Shevchenko
Poste : 2038
Antarësuar : 06/02/2010
Mosha : 31

http://www.acmilan-lajme.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Yanga-Mbiwa: Ende shpresoj tek Milani Empty Re: Yanga-Mbiwa: Ende shpresoj tek Milani

Mesazh nga GERI ACM Thu 30 Aug - 21:06

ky eshte nje super mbrojtes ishalla vijne sepse na duhet nje i tille
GERI ACM
GERI ACM
Milanist i ri
Milanist i ri

Lojtari i Preferuar : PATO
Poste : 6
Antarësuar : 30/08/2012
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi